Covid

Všetci očkovaní proti vírusu covid zomrú, varuje francúzsky virológ (88) a nositeľ Nobelovej ceny

Ilustračné foto: profesor Luc Montagnier, zdroj AFP/Twitter

Všetci očkovaní ľudia proti Covid-19 zomrú do dvoch rokov. Laureát Nobelovej ceny (2008) Luc Montagnier potvrdil, že u ľudí, ktorí dostali akúkoľvek formu vakcíny, neexistuje šanca na prežitie. V šokujúcom rozhovore popredný svetový virológ otvorene vyhlásil:

Pre tých, ktorí už boli očkovaní, neexistuje nádej a možná liečba. Musíme byť pripravení na spopolnenie tiel

Vedecký génius podporil tvrdenia ďalších významných virológov po preštudovaní zložiek vakcíny. „Všetci zomrú na vylepšenie závislé od protilátky. To je všetko, čo sa dá povedať,“ uviedol už 88-ročný vedec a nositeľ Nobelovej ceny (2008) za objav HIV.

Po podrobnom štúdiu zložiek obsiahnutých v injekciách a o tom, čo spôsobujú, Montagnier dospel k záveru, že každý človek, ktorý dostane vakcínu, nakoniec zomrie na zmutované vylepšenie závislé od protilátky, čiže ADEM.

 

 

 

 

Montagnier: Vírus pochádza z laboratória

Rovnako bol medzi prvými, kto už v apríli 2020 prišiel s teóriou, že  „vírus pochádza z laboratória vo Wu-hane, ktoré bolo špecializovaným pracoviskom na tieto typy koronavírusov od začiatku roku 2000“. Jeho viac ako ročné tvrdenie pre spravodajskú platformu CNews v súčasnosti potvrdzujú už aj americkí vedci.

Pripomeňme si, že Montagnier vtedy povedal nasledovné: „Dospeli sme k záveru, že tento vírus bol vytvorený.“ Obvinil „molekulárnych biológov“, že vložili sekvencie DNA z HIV do koronavírusu pravdepodobne ako súčasť svojej práce pri hľadaní vakcíny proti AIDS.

Povedal, že nie je jasné, ako sa vírusu podarilo uniknúť z laboratória, a odsúdil vedcov za „prácu čarodejníkovho učňa“.

Identickú indickú štúdiu „udusili“

Profesor Montagnier uviedol, že nie je prvý, kto navrhol takéto spojenie, a dodal, že „skupina renomovaných indických vedcov“ sa tiež pokúsila zverejniť štúdiu, ktorá ukazuje, že nový koronavírus obsahuje HIV DNA, ale boli nútení odvolať svoje tvrdenia kvôli tomu, že boli systémom „udusení“.

Indická štúdia uvádzala, že medzi novým koronavírusom SARS-CoV-2 a VIH-1 – hlavnou príčinou HIV – existuje zvláštna podobnosť, ktorá pravdepodobne nebude náhodná“.

Argumentom proti je zistenie novín LeMonde, že indická štúdia bola  publikovaná ešte predtým, než si ju prečítali akademickí kolegovia [nevyhnutný krok pre akúkoľvek akademickú prácu skôr, ako bude publikovaná v uznávanom časopise].

Tento systém môže zároveň fungovať ako brzda pre neštandardné objavy a indície a mainstreamová „komunita konsenzu“ tak dokáže zablokovať akýkoľvek nový objav, ktorý sa vymyká oficiálnemu prúdu.

Ilustrácia: profesor Montaignier poskytuje výpovede o pôvode vírusu z laboratória

Už po „predbežnom uverejnení“ článok široko skritizovala „vedecká komunita“, pričom mnohí tvrdili, že takéto podobnosti sú „banálne“ a veľmi podobné u podobných vírusov.

Po intenzívnej kritike Indovia štúdiu nakoniec radšej ukončili. Po roku sa však opäť hlási o slovo pravda, ktorú nie je možné umlčať natrvalo.

Podobnosť medzi Covid-19 a HIV si všimol aj Peng Zhiyong, riaditeľ intenzívnej starostlivosti v univerzitnej nemocnici Zhongnan vo Wu-chane. V rozhovore pre oficiálnu čínsku mediálnu stránku Global Times uviedol: „Vplyv Covid-19 na telo je ako kombinácia SARS a AIDS.“

Lekár hovoril o príznakoch vírusu, vrátane jeho účinku na pľúca a imunitný systém,   výslovne však – aj vzhľadom na indickú skúsenosť nepovedal doslovne, že samotné vírusy sú si podobné.

Stredoveký „konsenzus vedcov“

Súčasná veda sa opiera o „konsenzus“ vedcov, teda o  väčšinovo zdieľaný postoj svetovej vedeckej komunity. Lenže veda historicky napredovala dopredu nie konsenzom, ale vybočením z radu – novými objavmi, ktoré často búrali dovtedajšie „vedecké status quo“ a „konsenzus“. Stačí pripomenúť Einsteinovu teóriu relativity vo fyzike. Takže argument väčšinového názoru súc vedcov z pohľadu vývoja nových objavov neobstojí.

Politický aj vedecký mainstream sa akoby vracal oblúkom do dogmatického stredoveku aj s „kladivom na čarodejnice“ – nové, neštandardné názory vedcov, ktorí sú v prirodzene v menšine. Spochybňovanie nositeľa Nobelovej ceny  často priemernými pracovníkmi výskumu, vedy či praxe hovorí za všetko, aj keď pripúšťame, že mýliť sa môžu obes strany.

Ak hľadáte pravdu, tak zvážte podozrivý fakt, že práve mainstreamová väčšinová skupina si omylnosť nikdy nepripúšťa. Až keď sú dôkazy nezvratné, prehodia list a začnú hovoriť o potrebe skúmania nových skutočností, ktoré pred časom spochybňovali.

Pochybnosti o prirodzenom vzniku

Po vyše roku od Montaignierovho tvrdenia, že koronavírus z  Wuhanu obsahuje umelo zostrihanú DNA z autoimunitného vírusu sa ukazuje, že rovnaké zmeny možno nájsť aj vo „vakcínach“ proti čínskym vírusom, ktoré pripravujú ľudské telá na prípadnú náhlu smrť.

Montagnier minulý rok tiež uviedol, že „prítomnosť prvkov HIV a zárodkov malárie v genóme koronavírusu je veľmi podozrivá a vlastnosti vírusu nemohli prirodzene vzniknúť.“ Ukazuje sa, že by mohol mať pravdu.

Sekvencie wuhanského koronavírusu boli navrhnuté tak, aby „pomaly zabíjali“ masy prostredníctvom časovo oneskorenej smrti, píšu viaceré médiá, ktoré uvádzame medzi zdrojmi.

Jedna vec je úmyselné uvoľnenie geneticky modifikovaného (GMO) vírusu, ale úplne iná vec je to, keď lekári zavedú injekciu s vakcínou priamo uprostred údajnej „pandémie“. Podľa Montagniera je tento prístup v najlepšom prípade „neprijateľná chyba“, pretože urobí iba to, že rozšíri ešte viac „variantov“ čínskeho vírusu a zabije viac ľudí – čo sa javí ako plán po celú dobu.

Stále nové mutácie po prvom čínskom variante – britský, juhoafrický, brazílsky, indický či najnovšie už aj hybridy týchto kmeňov odhaľujú možnú diabolskú hru na smrť.

Pomalý zabijak

Stále pribúdajú dôkazy o tom, že injekcie čínskeho vírusu boli navrhnuté tak, aby boli pre mnohých „pomalým“ zabitím, čo znamená, že ich škodlivý vplyv sa prejaví v priebehu času. U niektorých však vedľajšie účinky a smrť prídu okamžite, hovorí vedec.

To všetko by vysvetľovalo šialenú naháňačku očkovať ľudí „warpovou rýchlosťou“ pomocou akejkoľvek ťahovej alebo nátlakovej taktiky potrebnej na dosiahnutie požadovaného cieľa. Akonáhle začne dostatok očkovaných ľudí zomierať, zvyšní neočkovaní viac než pravdepodobne odolajú, a preto sa súčasný režim Bidenovej administratívy má snažiť raketovo rýchlo zaočkovať čo najviac Američanov pred 4. júlom.

Urýchlenie vývoja vakcín štýlom hviezdnych vojen

Operation Warp Speed (OWS) bolo verejno-súkromné partnerstvo iniciované vládou Spojených štátov s cieľom uľahčiť a urýchliť vývoj, výrobu a distribúciu vakcín COVID-19. Prvá spravodajská relácia operácie Warp Speed ​​bola 29. apríla 2020 a program bol oficiálne oznámený 15. mája 2020. Na konci februára 2021 bola prevádzka Warp Speed ​​prevedená pod zodpovednosť  tímu reakcie Bieleho domu COVID-19.

Pojem „warpový pohon“ pochádza zo sci-fi literatúry a tento pohon nadsvetlenou rýchlosťou používali aj v sérii Hviezdne vojny. Významovo znamená obrovské zrýchlenie, ktoré sprevudzalo aj vývoj väčšiny vakcín na nový koronavírus COVID-19, najmä novými mRNA vakcínami.

Program na základe predbežných dôkazov podporil masovú výrobu viacerých vakcín a rôznych typov vakcínových technológií, čo umožnilo rýchlejšiu distribúciu, ak klinické skúšky potvrdia, že jedna z vakcín je bezpečná a efektívna. Plán predpokladal, že niektoré z týchto vakcín nebudú bezpečné alebo účinné, čo spôsobí, že program bude nákladnejší ako vývoj typických vakcín, ale potenciálne povedie k dostupnosti životaschopnej vakcíny o niekoľko mesiacov skôr ako v bežných časových líniách.

Na operáciu Warp Spee  pôvodne vyčlenili finanicie v objeme 10  miliárd dolárov podľa  zákona CARES (Coronavirus Aid, Relief, and Economic Security) prijatého Kongresom USA dňa 27. marca 2020.

Na záver pripomeňme, že aj tzv. schválení vakcíny majú v EÚ povolenie Európskou komisiou na základe pozitívneho posúdenia bezpečnosti, kvality a účinnosti vydaného Európskou agentúrou pre lieky (EMA) charakterizované ako „podmienečné povolenie na uvedenie na trh“.

-RED1-

Zroj
naturalnews.comcoe-llc.combrighteon.com

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button