Covid

Rímska deklarácia: Viac ako 7 800 lekárov a vedcov obviňuje tvorcov covid politík zo „zločinov proti ľudskosti“

Deklarácia lekárov, ktorú vytvorili lekári a vedci počas rímskeho samitu o COVIDe, obvinila tvorcov politík z vynútenia liečebnej stratégie „univerzálnej pre všetkých“, ktorá vyústi do „zbytočnej choroby a smrti“.

Medzinárodná skupina lekárov a vedcov podpísala vyhlásenie, v ktorom obviňuje tvorcov politík COVID-19 zo „zločinov proti ľudskosti“ za to, že svojim pacientom bránili používať záchranné liečebné postupy.

V pondelok ráno zhromaždilo vyhlásenie lekárov viac ako 4600 podpisov. Signatári obvinili zákonodarcov z toho, že vnucovali „univerzálnu“ liečebnú stratégiu, ktorá mala za následok „zbytočné choroby a smrť“ a nie „presadzovanie základných individualizovaných konceptov.“

Podľa Global COVID Summit  deklaráciu vytvorili lekári a vedci počas rímskeho samitu o COVID-e. Signatári sú profesionáli, z ktorých mnohí sú v prvej línii v liečbe pacientov s COVID.

Globálny samit COVID informoval:

„Aj keď sa signatári deklarácie líšia svojou špecializáciou, filozofiou zaobchádzania a lekárskymi stanoviskami, povstali a spoločne sa postavili proti autoritárskym opatreniam spoločností, lekárskych združení a vlád a ich príslušných agentúr.“ Cieľom vyhlásenia je získať späť ich vedúcu úlohu pri zvládaní tejto pandémie.

vyhláseniu sa uvádza : „Deklarácia lekárov bola prvýkrát prečítaná na rímskom samite o COVID-e, čo katalyzovalo výbuch aktívnej podpory lekárskych vedcov a lekárov z celého sveta. Títo odborníci neočakávali vyhrážanie sa kariérou, vraždu postáv, cenzurovanie dokumentov o výskume, zablokované sociálne účty, manipulované výsledky vyhľadávania, zakázané klinické skúšky a pozorovania pacientov a ich odbornú históriu a úspechy pozmenené alebo vynechané v akademických a bežných médiách.

Tisíce ľudí zomreli na COVID v dôsledku odmietnutia včasnej liečby zachraňujúcej život.“ Deklarácia je bojovým pokrikom lekárov, ktorí denne bojujú za právo liečiť svojich pacientov a právo pacientov na tieto ošetrenia – bez strachu z rušenia, odplaty alebo cenzúry zo strany vlády, lekární, farmaceutických spoločností a veľkých technologických spoločností. ”

Signatári vytvorili informačnú platformu COVID „iba pre lekárov a vedcov“, aby občania mohli prijímať informované rozhodnutia pre svoje rodiny „bez prerušenia, manipulácie, politizácie alebo profitovania z vonkajších síl mimo vzťahu lekár-pacient“.

-red3-

Zroj
childrenshealthdefense

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button