Covid

Molekulárna genetička Peková: Toto je panglobálny experiment, čo mRNA vakcína spôsobí

Vo video interview známa česká molekulárna genetička Soňa Peková varuje pred mRNA vakcínami, ktoré sú experimentálne „rýchlokvašáky“, ktoré doteraz nik a už vôbec nie v tak masovom meradle ani na zvieratách, ani na ľuďoch nepoužil. Vysvetľuje, že síce existujú isté predpoklady z laboratórií, ale sú to všetko len predikcie vedcov.

Odkazovala pozornosť na niekoľko veľmi dobrých recenzovaných článkov o nežiadúcich účinkoch vakcín a o ich biologických charakteristikách, ale žiaľ tieto články sú pod prísnou cenzúrou.

Riziko neurodegeneratívnych zmien

V nich sa píše o tom, že S-proteín, ktorý sa vo vakcínach vytvára, má vlastnosti, ktoré sa javia ako priónové. Upozorňuje na to, na čo už poukázala americká štúdia následkov mRNA experimentálnej vakcíny od spoločnosti Pfizer – že môže spôsobovať v ľudskom tele neurodegeneratívne zmeny. Prvé hlásenia sú už na svete a zatiaľ však vedci nevedia odhadnúť, či tieto komplikácie budú trvalé časom vymiznú. Nikto tiež netuší, čo bude o päť alebo desať rokov.

„Je to úplne experimentálna vec, ktorá sa akosi z úrovne vlády a z politickej úrovne tlačí ľuďom, že je to bezpečné. Neviem ako politik môže vedieť že je to bezpečné, keď to nevie ani odborník, ktorý sa v odbore pohybuje roky. Tieto vakcíny sú bezprecedentné, pretože doteraz neboli nikdy použité a v takomto masovom meradle,“ pozastavila sa nad pochybným ubezpečovaním o bezpečnosti mRNA vakcín Soňa Peková.

Navyše samotná vakcinácia sa podľa nej javí ako neefektívny spôsob boja s koronavírusom. Už v minulosti upozorňovala na fakt, a jej slová sa potvrdzujú, že tento vírus bude neustále mutovať a meniť svoju podobu. Pritom ideou vedcov, ktorí vakcíny vyvíjajú je, aby sa vírus nemenil.

Vakcíny sú politická vec

Vyvinutie účinnej vakcíny si vyžaduje roky práce, modifikácií a vylepšovania, aby bola vakcína účinná len na to, proti čomu má bojovať a aby bola dostatočne imunogénna, ale zároveň nie až natoľko, aby vyvolávala autoimunitné ochorenia, objasňuje prácu odborníkov.

Vakcíny sú podľa mňa vec politická. Tie vakcíny niekto vyrobil, do nich zainvestoval a je potrebné ich spotrebovať. Farmapriemysel potrebuje dostať svoju investíciu späť a tí, ktorí ju distribuujú, tak tých svojich 30%. A to je proste veľký tlak, veľká páka

vysvetlila na záver príčiny silného tlaku na očkovanie molekulárna genetička Soňa Peková.

-red2-

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button