Covid

Americká štúdia: Vakcína Pfizer môže spôsobiť neurodegeneratívne choroby

V šokujúcej novej správe o vakcínach COVID-19 sa zistilo, že vakcína proti koronavírusu Pfizer má dlhodobé účinky na zdravie, ktoré doteraz neboli zverejnené, vrátane „ALS, Alzheimerovej choroby a iných neurologických degeneratívnych chorôb“. Napríklad amyotrofická laterálna skleróza (ALS) je neurodegeneratívne ochorenie, ktoré vedie k poškodeniu nervových buniek v mozgu a mieche.

Negatívne účinky na zdravý mozog

„Súčasné vakcíny SARSCoV-2 na báze RNA boli schválené v USA na základe mimoriadneho príkazu bez rozsiahlych dlhodobých bezpečnostných testov,“ uvádza sa v správe. V tomto dokumente bola hodnotená vakcína Pfizer COVID-19 z hľadiska potenciálu vyvolať priónové ochorenie u príjemcov vakcíny. Ochorenia založené na priónoch sú podľa amerického CDC (Centers for Disease Control and Prevention)  formou neurodegeneratívnych chorôb, čo znamená, že vakcína Pfizer pravdepodobne spôsobí dlhodobé poškodenie a negatívne účinky na zdravie mozgu.

Toto je obzvlášť znepokojujúce, pretože vakcína Pfizer je vakcína mRNA, nevyskúšaný typ vakcíny, ktorá vytvára nové proteíny a môže sa skutočne integrovať do ľudského genómu , uvádza sa v správe Národnej lekárskej knižnice. Inými slovami, degeneratívne stavy mozgu sa môžu objaviť kedykoľvek vo vašom živote po podaní vakcíny.

Pozor na demenciu

„Sekvencia RNA vakcíny, ako aj cieľová interakcia proteínu s hrotmi sa analyzovali na potenciál premeny intracelulárnych proteínov viažucich RNA TAR DNA viažuci proteín (TDP-43) a fúzovaných v sarkóme (FUS) na ich patologické priónové konformácie,“ vysvetľuje správa.

TDP-43 je proteín, o ktorom je známe, že spôsobuje demenciu, ALS a dokonca Alzheimerovu chorobu, tvrdí Alzpedia . Podobne je známe, že FUS proteín podľa databázy ľudského genómu spôsobuje ALS a dedičné základné otrasy .

Potvrdený prienik mRNA do DNA očkovaných

Experimentom vykonaným pre túto správu bolo zistiť, či sa tieto dva škodlivé proteíny ukladajú do našej DNA, alebo sa neočakáva, že to urobí vakcína mRNA. Správa stanovila, že „vakcínová RNA má špecifické sekvencie, ktoré môžu indukovať zloženie TDP-43 a FUS do ich patologických priónových potvrdení“, čo znamená, že oba proteíny majú potenciál vniknúť do našej DNA a spôsobiť škodlivé neurologické ochorenia.

V abstraktnom súhrne správy sa dospelo k záveru, že „Priložený nález a ďalšie potenciálne riziká vedú autora k domnienke, že regulačné schválenie vakcín na báze RNA pre SARS-CoV-2 bolo predčasné a že vakcína môže spôsobiť oveľa viac škody ako úžitku.“ Samotná správa končí týmto varovaním:

Vakcína by mohla byť biologickou zbraňou a ešte nebezpečnejšia ako pôvodná infekcia

Tieto informácie sú závažné. Portál ako zdroj informácií kontaktoval CDC, ale do uverejnenia článku odpoveď neprišla. Budeme preto po tomto prípade pátrať. Sledujte nás ďalej.

-RED1-

Štúdiu nájdete na:

https://scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf

Zroj
scivisionpub

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button